Przejdź do treści

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

 1. Czy trzeba przyjechać na odtrucie?
  To my dojeżdżamy do Ciebie do domu, hotelu czy innym miejscu w którym przebywasz, warunkiem jest Twoje bezpieczeństwo, wygodne łóżko i bliskość toalety.
 2. Ile trwa zabieg?
  W zależności od stanu pacjenta: stopień upojenia, wycieńczenia organizmu, parametry kardiologiczne potrzeba uregulowania ciśnienia krwi.
  Od 3 do 5 godzin
 3. Na czym polega odtrucie?
  Podajemy preparaty powodujące przyspieszenie trawienia alkoholu, przeciw wymiotne, przeciw bólowe, zabezpieczenie neurologiczne (niezwykle ważne podczas usuwania alkoholu z organizmu), nawadniamy organizm kroplówkami, w kroplówkach podajemy witaminy, minerały, elektrolity i preparaty detoksykacyjne oraz odżywianie dożylne w postaci zestawu aminokwasów. Preparaty uspokajające i nasenne.
 4. Jak szybko możliwy jest zabieg?
  Dojeżdżamy w najbliższym możliwym terminie tej samej doby, w której poprosiłeś o pomoc, zwykle reagujemy do 4 godzin od złożenia zamówienia.

Ważna informacja:
W medycynie nie obowiązuje punktualność, każdemu pacjentowi poświęcamy tyle czasu ile potrzebuje jego stan zdrowia. Nikomu nie odmawiamy pomocy, więc jeśli jesteś kolejnym pacjentem to musisz być cierpliwy, nie porzucimy pacjenta przed Tobą by być „na czas”u Ciebie. Zawsze podajemy termin OKOŁO GODZINY takiej a takiej. Ty też będziesz najważniejszym pacjentem gdy do Ciebie dotrzemy i poświęcimy Ci tyle czasu ile będzie potrzeba, bez spieszenia się do kolejnego pacjenta.

 1. Czy można jeść bezpośrednio po odtruciu?
  Jeśli czujesz głód i masz ochotę zjeść to możesz jeść również podczas odtruwania.
 2. Czy mogę spać podczas zabiegu?
  Podczas snu organizm jest znacznie bardziej podatny na odtrucie i regenerację. Odpoczywający mózg pozwala, ułatwia stabilizację parametrów życiowych organizmu, brak bodźców to stabilne ciśnienie i „spokojne nerwy”. Na życzenie pomagamy w szybkim usypianiu.
 3. Czy dostanę preparaty na dzień następny po zabiegu?
  Zapewniamy zabezpieczenie na dwa do trzech dni po odtruciu, dwa lub trzy razy dziennie, przygotowane w opisanych pojemniczkach dobrane indywidualnie dla Ciebie.