Przejdź do treści

Na czym polega detoks kroplówkowy?

 1. Musisz wyrazić ustną zgodę na zabieg. Nie wolno zmuszać do zabiegu, jeśli nie jesteś pewny, że chcesz wytrzeźwieć w sposób godny i bezpieczny masz prawo odmówić pomocy.
 2. Badanie stanu Twojego zdrowia poprzez zmierzenie parametrów życiowych i oględzin ciała. Sprawdzimy ciśnienie, puls, saturację, poziom odwodnienia organizmu, zmiany widoczne oznaczające niewłaściwą pracę wątroby, poziom cukru.
 3. Zostanie przeprowadzony wywiad z Tobą lub osobą bliską mającą wiedzę o Twoim trybie życia i ostatnich zauważonych dolegliwościach ( wymioty, drgawki itp), spytamy o choroby, na które cierpisz i leki które przyjmujesz oraz uczulenia, alergie na leki i wszystkie czynniki środowiskowe, czyli wszystkie możliwe alergie. Spytamy o wcześniejsze choroby i przebyte zabiegi.
 4. Wszystko to jest nam potrzebne by jak najtrafniej dobrać preparaty i kolejność ich podawania
 5. Zostanie założony wenflon ( wenflon to miękka elastyczna rurka, którą umieszcza się w żyle za pomocą cienkiej igły, która jest usunięta po wprowadzeniu wenflonu w żyłę) wenflon zakończony jest gwintem, do którego możemy wygodnie i bezpiecznie podłączać kroplówki lub podawać preparaty strzykawkami. Do wenflonu dołączamy kranik, który umożliwia szybkie przerwanie kroplówki gdy zechcesz skorzystać z toalety itp i nie będziesz przy tych czynnościach mial przeszkadzających wężyków czy stojaka na kroplówki.
 6. W pierwszej kroplówce podamy Ci preparaty przyspieszające metabolizm alkoholu i środki przeciwwymiotne, w razie potrzeby podamy Ci środki uspokajające i przeciwlękowe.
 7. W drugiej kroplówce podamy elektrolity, magnez i witaminę C sprowadzoną z niemieckich najlepszych laboratoriów z którymi współpracujemy od wielu lat To spowoduje uczucie odprężenia i złagodzi dolegliwości przez przywrócenie gospodarki elektrolitowej, w pierwszej kolejności w mózgu, który jest odwodniony i powoduje zawroty głowy, ból, drżenie i przykre myśli, lęki.
 8. W trzeciej kroplówce podamy glukozę w dawce dobranej do stanu pacjenta na podstawie badania poziomu cukru we krwi, w roztworze glukozy podamy bombę witaminowo-mineralną sprowadzoną z niemieckich najlepszych laboratoriów z którymi współpracujemy od wielu lat, preparat ten zawiera 24 składniki minerały, witaminy i aminokwasy.
 9. W czwartej kroplówce podamy preparat odtruwający stosowany w toksykologii do ratowania zdrowia i życia nawet w najcięższych zatruciach, dodatkowo spowoduje właściwą pracę układu przyswajania co spowoduje właściwe wykorzystanie wcześniej podanych składników i wywoła apetyt, a niekiedy poczucie głodu pokarmowego.
 10. W piątej kroplówce podamy specjalny preparat do odżywiania osób ciężko chorych często nie przyjmujących żadnych pokarmów z powodu choroby i lub bycia nieprzytomnym. W Twoim przypadku będzie to odpowiednia dawka zastępująca kilkudniowe przyjmowanie pokarmów bez obciążenia organizmu ciężką pracą nad przetwarzaniem jedzenia na potrzebne składniki, trawienie pokarmów dla organizmu wycieńczonego jest bardzo ciężką pracą, a ta kroplówka dostarczy wszystko bez wysiłku organizmu. Ostatecznym produktem odżywiającymi wszystkie komórki organizmu są Aminokwasy, żeby pokarmy zamienić w aminokwasy organizm musi strawić pokarm i dokonać wielu procesów w naszych organach co jest ciężką pracą. To co organizmowi zajmie wiele dni w pół godziny podamy w kroplówce.
 11. Zostawimy specjalnie dobrany zestaw preparatów w tabletkach i kapsułkach na dwa lub trzy dni, preparaty są dobrane ściśle do dnia po zabiegu i do pory dnia. Pojemniczki z tabletkami mają swoją kolejność określoną cyframi 1,2,3 itd i opisem pory dnia: rano, południe, wieczór. Tabletki są niezbędnym składnikiem detoxu i tylko ich prawidłowe przyjęcie daje pewność pełnego odtrucia.