Przejdź do treści

Porady dr Detoxa

Po pierwsze nie nadużywaj alkoholu, a jeśli masz skłonność do kilkudniowego picia alkoholu to nie wolno Ci nawet wąchać tej substancji.

Istotne rady

Po drugie pij dużo wody, soki i herbata to nie jest woda, a tylko woda prawidłowo nawadniania organizm. Soki są świetnym uzupełnieniem wody, mają potrzebne witaminy i minerały lecz mogą odwadniać organizm działając moczopędnie. Herbata u osoby po nadużyciu alkoholu jest traktowana jak lekarstwo na układ pokarmowy, lekarstwo łatwo przedawkować i staje się trucizną, nadmiar herbaty odwadnia organizm, pobudza układ nerwowy podobnie jak kawa i potęguje przykre dolegliwości kaca.


Po trzecie nie zwlekaj z wezwaniem dr Detoxa i jego ekipy doświadczonych medyków. Jeśli drugiego lub trzeciego dnia czujesz, że nie możesz przestać pić dzwoń do nas tel 733103426 i poproś o pomoc. Prędzej czy później pomoc będzie Ci niezbędna. Pamiętaj, że samodzielne trzeźwienie w bólu fizycznym i psychicznym może powodować nieodwracalne uszkodzenia Twojego organizmu.


Po czwarte jeśli wymiotujesz, trzęsiesz się i czujesz irracjonalny lęk, to kolejna porcja alkoholu, po chwilowym poprawieniu paskudnego stanu, pogorszy jeszcze bardziej. Nie czekaj wezwij pomoc tel 733193426